Najmodniejsze lampy do naszych wnętrz

Najmodniejsze lampy do naszych wnętrz

Lampy w ostatnim czasie stały się prawdziwą dekoracją naszych domów i biur. Producenci tworzą coraz to elegantsze i stylowe modele, które oprócz funkcji oświetlenia wnętrza, są niezwykle ozdobne, że z powodzeniem zastąpią nie jeden dodatek. Jakie lampy są prawdziwym hitem wśród klientów? Jakie modele będą wiodły prym na rynku w następnych miesiącach?

Lampy kryształowe

To klasyka gatunku. Dlatego też w kolekcji maxlight znajdziemy wiszące lampy kryształowe, które pięknie wyglądają zarówno w klasycznych, tradycyjnych pomieszczeniach, jak i w tych nowoczesnych i designerskich. Lampy kryształowe są niezwykle efektowne i ozdobne. Duże lampy max light kryształowe idealnie sprawdzą się w przestrzennych salonach, w loftowych mieszkaniach oraz w dużych biurach. Stojące lampy kryształowe wybierane są do gabinetów i kancelarii, w których tworzą wyjątkowy klimat.

Lampy geometryczne

Lampy w kształcie kwadratów, rombów, trójkątów to prawdziwy hit najbliższych miesięcy. Takie lampy są stosunkowo tanie i świetnie nadają się do młodzieżowych pokoi, studenckich kawalerek, zakładów fryzjerskich, kawiarni, restauracji i hoteli. Lampy max light geometryczne kosztują od około 200 do 1000 zł. Świetne wyglądają, gdy w pomieszczeniu jest przynajmniej kilka podobnych do siebie lamp w identycznym stylu.

Kinkiety

Kinkiety są niezastąpione nad łóżkiem w sypialni oraz w korytarzu i w łazience. Jak się okazuje, te lampy nie muszą być nudne i proste. Lampy maxlight pokazują, iż kinkiety mogą idealnie pasować do innych lamp w naszych wnętrzach, i dzięki temu tworzą wraz z nimi harmonijną i spójną kompozycję. W przypadku kinkietów warto postawić na mocne kolory, takie jak np. czerń, brąz, fiolet, czerwień. Dzięki temu zabiegowi, kolorowe kinkiety będą bardziej zauważalne oraz stanowić będą ozdobę samą w sobie.